NCIS S14E09

Návrhy, připomínky, hlášení chyb a vše ostatní

NCIS S14E09

Příspěvekod bormio » 08 led 2017, 12:13

...do kterého pátku???
bormio

Re: NCIS S14E09

Příspěvekod Ondrama » 08 led 2017, 17:03

Omlouvám se, za hodinu je vydám.
Ondrama

Příspěvekod bormio » 09 led 2017, 13:51

...případné chyby??? tyhle title se teda moc nepovedly. Některé věty nedávají smysl. "Krásná cesta kolem pravidel." To je co??? "největší obchod v knihách je..", "..včetně 40 milionového pododdělení.."??? co to je - "kongresmenkyně" to jako vážně??? "...je ve veteránskou zdravotnické péči a je na vojenském finančním úřadu.." ??? To překládal automat nebo co? Korektura se neděje. Větná skladba.. Hrůza. Tenhle seriál si nezaslouží takhle podělané titulky!
bormio

Příspěvekod terrencewhite » 09 led 2017, 21:46

bormio píše:...případné chyby??? tyhle title se teda moc nepovedly. ................. To překládal automat nebo co? Korektura se neděje. Větná skladba.. Hrůza. Tenhle seriál si nezaslouží takhle podělané titulky!

No je vidět, že nemáte ani ponětí, jak je těžké vytvářet titulky a co všechno to obnáší. Místo výčitek, které si Ondrama nezaslouží, jste mohl nabídnout pomoc ať už s překladem nebo korekcemi. Namísto kritiky můžete pomoci tento seriál pozvednout a nabídnout pomocnou ruku.
terrencewhite

Příspěvekod Ondrama » 10 led 2017, 16:51

Psal jsem, že je dělám sám a tak jsem myslel, že z toho vyplývá, že nejsou úplně ideální, ale strávil jsem na nich asi 10 hodin práce a udělal jsem, co je v mých silách. Věřím, že se budu zlepšovat, ale tím že napíšeš, jaký jsem debil tomu nepomůžeš.
Ondrama

Příspěvekod Ondrama » 10 led 2017, 17:59

Podíval jsem na to ještě a opravil chyby, na které jsem byl upozorněn + nějaké další. Doufám, že už to je lepší.
Ondrama

Příspěvekod Zuza » 10 led 2017, 18:46

bormio píše:...případné chyby??? tyhle title se teda moc nepovedly. Některé věty nedávají smysl. "Krásná cesta kolem pravidel." To je co??? "největší obchod v knihách je..", "..včetně 40 milionového pododdělení.."??? co to je - "kongresmenkyně" to jako vážně??? "...je ve veteránskou zdravotnické péči a je na vojenském finančním úřadu.." ??? To překládal automat nebo co? Korektura se neděje. Větná skladba.. Hrůza. Tenhle seriál si nezaslouží takhle podělané titulky!

Milý Bormio,

evidentně opravdu nemáte ani za mák ponětí, jak je těžké přeložit titulky, zvlášť pro někoho, kdo je běžně NEPŘEKLÁDÁ!
Ondrama je náš korektor a ujal se překladu, jelikož já jsem onemocněla, takže jsem Vám titulky přeložit nemohla. Nebyla jsem totiž schopná koukat se ani do počítače. On, v dobré víře, že se s překladem téměř nic neděje, titulky přeložil sám - KVŮLI VÁM VŠEM. Protože jestli mne moje paměť nešálí, jsme jediní, kdo tyto titulky překládá.
Víte, jak těžké je si sám přeložit titulky a udělat korekturu? Ty chyby už tam prostě nevidíš, jak to čteš stále dokola a dokola.
Já své titulky před předáním na korekturu kontroluji několikrát a i tak se vždy najde něco, co mi Ondrama opraví.

Místo výčitek a kritiky, kterou zde předvádíte se nabídněte a pomoz nám. Evidentně ti AJ i ČJ jde a máš co nabídnout.

A přeji Vámi, abyste nikdy nepotkal sám sebe ve svých zálibách, nebo v profesi. Protože tady snad neexistuje nic horšího, než jste právě předvedl Vy. Pokud na něčem usilovně pracujete, snažíte se, věnujete tomu svůj čas a pak přijde někdo, kdo z tebe udělá debila, Vám moc na sebevědomí ani na chuti do práce nepřidá a začnete to dělat s odporem, nebo se na to vy.erete...

To je asi vše.
Mějte se krásně. Zuza

P.S. pro Ondramu: Nic si z něj nedělej, máš mé velké díky a jsi borec, žes to zvládl sám!!! Vím, kolik je to práce a času!
Zuza

Zpět na Titulky