Jon Cryer jako doktor Taft v NCIS

jon cryerHerce Jona Cryera znají diváci především ze sitcomu Dva a půl chlapa, kde posledních dvanáct let ztvárnil roli chiropraktika. Od září se objeví v nové řadě NCIS jako námořní chirurg doktor Taft. Ve svých rukách bude mít život L. J. Gibbse, kterého na konci minulé řady postřelili.

Jon Cryer řekl, že “na možnost zahrát si v NCIS čeká od roku 2003, kdy se seriál začal vysílat, a že intenzivně dorážel na herce z NCIS, aby dostal šanci se v seriálu objevit.” Dále také prozradil, že: „vždycky chtěl být jednou z těch postav, které nějakým zábavným způsobem umřou v prvních dvou minutách epizody. Pak byste mě viděli mrtvého v laboratoři a moje genitálie by se pak úplně rozzářily.“

Na svou roli se pečlivě připravoval se skutečným chirurgem, se kterým strávil jeden den v jeho zaměstnání, a který mu poté radil i během natáčení. „Vlastně všichni kolem toho stolu byli lékařští profesionálové. Jenom já, chlápek, který má být ten nebojácný úžasný doktor, jsem absolutně netušil, co dělám,“ prozradil v rozhovoru se smíchem Jon Cryer.

jon cryer ncis

Zdroje: serialzone.cz, ew.com, newsunited.com

 

1 odpověď

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..