Mark Harmon podepsal novou smlouvu na další 2 sezóny

caption: Mark Harmon stars in NCIS on the CBS Television Network. This photo is provided for use in conjunction with the CBS Winter 2005 Press Tour being held in Los Angeles CA. Photo: Monty Brinton/CBS ©2005 CBS Broadcasting Inc. All Rights Reserved copyright:

Producent a hlavní hvězda nejúspěšnějšího dramatického seriálu posledních let, Mark Harmon, prodloužil svoji smlouvu se CBS o další dva roky. Naopak již před časem Michael Weatherly (agent DiNozzo) oznámil, že v seriálu končí.

NCIS v této sezóně sleduje v průměru přes 20 mil. diváků a tak není divu, že se CBS rozhodla prodloužit seriál, který již sedmým rokem po sobě kraluje sledovanosti televizních dramat. Také je v TOP 10 nejsledovanějších TV seriálů mezi dospělými ve věku 25-54 (rating 4,6%) a v TOP 15 mezi dospělými 18-49 (rating 3,1).

„Je mimořádné, že i ve své 13. sérii a po více než 300 odvysílaných episodách, NCIS stále vyniká a je na tak vysoké úrovni ve světovém měřítku,“ řekl Glenn Geller president CBS Entertainment. „Je to důkazem úžasného hereckého obsazení vedeného výjimečným Markem Harmonem a obratného přivádění tohoto univerzálně působivého týmu hrdinů k životu; a Garymu Glasbergovi a jeho autorům za vytváření nepřekonatelných příběhů, které jsou vybaveny podpisem NCIS – tedy směsí tajemství, výstředností, dramatu a komedie. A to každý týden.“

Kvůli odchodu Michaela Weatherlyho tak zůstanou Mark Harmon, Pauley Perett (Abby) a David McCallum (Ducky) posledními herci, kteří v seriálu působí od začátku. Doplňovat je budou Sean Murray (agent Mcgee), Brian Dietzen (Palmer), Rocky Carroll (ředitel Vance) a Emily Wickersham (agentka Ellie Bishop).

15 odpovědí

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..