Slavíme 1. narozeniny!

Dnes 2.1.2016 je tomu přesně rok, kdy jsem spustil stránky pro veřejnost a hned první den jsme měli 99 návštěv! Bylo to pro mě skoro jako splněný sen, protože můj předchozí projekt téměř umřel (seriál Hvězdná Brána se přestal natáčet). Toho dne jsme byli opravdu na začátku naší velké cesty. Na začátku jsme na web byli jenom dva Já a Patrik70 a občas nám vypomohli kamarádi, ale přes to jsme museli makat hlavně my.

Netrvalo to dlouho a náš tým se začal rozrůstat. Přidal se SheriffWhite, noelcoward73, speedyMPS (z osobních důvodů odešel), terrencewhite. Díky nim se náš web začal rozrůstat obrovskou rychlostí a návštěvnost začala prudce stoupat. Průměr byl okolo 500 návštěv denně. Já se proto tenkrát rozhodl, že začnu trochu mluvit o zákulisí naší práce a tím vznikl rozhovor se mnou. Nyní plánuji, že odhalím opět něco více. 😉 .

Když se blížilo léto a s ním konec vysílací sezóny, tak jsem vyhlásil nábor redaktorů a překladatelů, aby se náš tým rozrostl. Přišel FuN1Ncze, ale také Mushu1, LuckaV a Zuza. Díky společné tvrdé práci máme dneska průměr okolo 600 návštěv za den, ale jsou i dny, kdy máme přes 1000 návštěv. Aktuální rekord je 1 402 návštěv!

Celý rok, ale veselý nebyl… Začátkem října nám „Spam-Bot“ napadl web a trvalo nám skoro celý měsíc než jsme celý web řádně vyčistili. Nakonec jsme zvedli zabezpečení takovým způsobem, že se to už nemůže stát, ale člověk nikdy nesmí říkat nikdy. Především, co se oblasti zabezpečení týče… 😀 . Nicméně si to daleko více hlídáme a přidali jsme na web „Firewall“. 🙂 .

Přes tento malý zádrhel NCIS.cz roste dál, právě dneska přišli dva nový redaktoři Patrick a Khalek. Patrick vás bude v článcích informovat o všem z NCIS, LA, NO a Khalek zase o NCIS: LA. Navíc budeme oficiálně CZ/SK web, protože Patrick je náš Slovenský soude, který nám pomůže přitáhnout i slovenské publikum, za což mu velmi děkuji.

Závěrem chci poděkovat všem našim čtenářům, za přízeň, a všem, co podíleli na webu, za tvrdou práci!
Ještě jednou díky!

MAF

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..