V NCIS: LA se představí Deeksova matka

deeks mom

V nové sérii NCIS: Los Angeles se jako host objeví herečka Pamela Reed (známá ze seriálu Parks and Recreation) a ztvární roli paní Deeksové, tedy matku Martyho Deekse (Eric Christian Olsen).

Podle slov producenta seriálu S. Brennana „Půjde o velký moment pro Kensi, až se konečně potkají, a ještě o větší moment pro Deekse a další nezapomenutelný moment pro všechny fanoušky seriálu. Zvedneme totiž osobní pokličku u jedné z nejpopulárnějších postav.“

Pro všechny fanoušky bude jistě velmi zajímavé dozvědět se více o minulosti Martyho Deekse a příjezd jeho matky je pro to skvělou příležitostí. Zajímavé bude také přihlížet setkání Deeksovy matky a Kensi, Deeksovy lásky a kolegyně.

Eric Christian Olsen v rozhovoru na toto téma řekl: “Dynamika mezi Deeksem a jeho matkou skutečně osvětlí proč je Deeks takový, jaký je. Je to opravdu zajímavá úvaha o tom, proč se Deeks rozhodl pracovat pro Hetty a proč se zamiloval do Kensi. Jeho matka pro něj v životě představuje model opravdu silné ženy. Miluje ji a ví, že je silný kvůli ní.”

Pamela Reed se v seriálu objeví ještě v září, tedy v první nebo druhé epizodě nové, sedmé, řady NCIS: LA, která na stanici CBS začíná v pondělí 21. září.

 

Zdroj: ncislamagazine.com, serialzone.cz

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..