Další sezóna je za námi! :)

Zdravím všechny čtenáře našeho webu,

je za námi další sezóna a další rok existence webu NCIS.cz. Tahle sezóna byla trochu chaotická a to hlavně z nedostatku času, který mohl každý věnovat webu. Už teď začínám pracovat na tom, aby příští sezóna byla aspoň o trochu lepší z hlediska našeho.

Příští sezónu nás čeká pokračování NCIS, která byla prodloužena už minulý rok na dvě sezóny. Je tedy možné, že 15. sezóna bude poslední. Ovšem pokud si seriál udrží sledovanost, tak se může vše změnit. NCIS: New Orleans si letos držela stabilní sledovanost, a tak byla prodloužena na další sezónu. Sledovanost NCIS: Los Angeles byla letos opět menší než u NCIS a NCIS: NO. Nakonec se CBS rozhodla, že seriál prodlouží, a tak se i tady dočkáme další řady.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem našim čtenářům za podporu, protože letos byla opravdu potřeba. Také bych rád poděkoval všem, kteří se podílelí na titulkách a nesmírně cením vaší tvrdé práce.

PS: Brzy se snad obejví titulky k NCIS: LA! 🙂

2 odpovědí

  1. taipan 22.5.2017 / 13:02

    Já bych chtěl touto cestou velice poděkovat jak provozovatelům tohoto webu, tak všem titulkářům za titulky na NCIS i NCIS NO na celou sezonu. Moc si vážím vaší práce a jsem za titulky velmi vděčen. Těším se na další sezonu u obou seriálů, NCIS je pořád fajn a dobře se na ni kouká 🙂

    P.S. pro zájemce: Po tom, co jeriska na nextweeku ukončila tvorbu titulků na NCIS LA (11. dílem), jsou nyní od 12. epizody cz titulky na LA od dobrodince s nickem Mr. Inkognito k dispozici tady:
    https://uloz.to/soubory/DarkEndCZ/ncis-los-angeles-8-serie-cz-titulky-hdtv-x264-lol-

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..