Hledáme redaktora/y a překladatele

Do budoucna chystáme zajímavé věci a rádi bychom web pozvedli na vyšší úroveň, proto do našeho týmu hledáme fanoušky NCIS na pozici redaktor/překladatel. Máte zájem? Tak si přečtěte zbytek 🙂

Na pozici redaktora hledáme i kolegy ze Slovenska!

Co nabízíme?

Nabízíme zajímavého koníčka pro fanouška NCIS, který chce dělat radost ostatním fanouškům, a také se naučit mnoho nových věcí. Obecně se můžete naučit nebo zdokonalit správu WWW stránek běžících na redakčním systému WordPress, základy HTML, a také zdokonalit svoji angličtinu.

Jako redaktor u nás na webu budete přidávat nové epizody nebo aktualizovat informace o seriálu. Samozřejmě můžete napsat i článek o aktuálním dění v pozadí NCIS. Jednoduše řečeno můžete psát o čemkoliv z NCIS 🙂

Dále nabízíme pozici překladatele titulků, který bude občasně vypomáhat s překladem NCIS, NCIS: New Orleans a aktivně vypomáhat s překladem NCIS: Los Angeles, kde je potřeba pomoci nejvíce.

Každý člen týmu webu NCIS.cz má právo mít e-mailou adresu jmeno@ncis.cz o velikosti 250 MB.

Co požadujeme?

V první řadě by to chtělo zapálení pro věc, aby jste měli touhu psát. Nadále by bylo dobré umět základně ovládat Microsoft Word, který sice používat nebudete (ale klidně můžete 🙂 ), ale redakční systém WordPress má editování a stylování článků velmi podobné tomuto programu. Dá se tedy říct, že samozřejmou podmínkou je práce s počítačem na pokročilejší úrovni. Redaktor by měl být schopen alespoň částečně porozumět anglicky psanému textu – bude to občasně potřebovat.

Nepožadujeme znalost HTML nebo obecně nějaké znalosti o tvorbě WWW stránek, protože to nebudete zde ani  moc potřebovat. Navíc tyto zkušenosti a znalosti se můžete klidně naučit při tvorbě článků.

Redaktor by měl psát pravopisnou češtinou/slovenštinou a umět se dobře vyjadřovat, ale protože ani já sám nejsem dobrý češtinář, tak se lze vždy nějak domluvit. Navíc psaním se budete každým článkem zlepšovat.

Překladatel titulků, by měl měl být schopen výborně porozumět anglickému jazyku a psát pravopisně. Znalosti o překladu titulků jsou vítané, ale potřebné nejsou. Tyto znalosti se můžete rychle doučit. 

Máte zájem?

Pokud vás tato nabídka zaujala a bavilo by vás tohle dělat, tak nám napište na redakce@ncis.cz a domluvíme podrobnosti… 😉

 

 

 

1 odpověď

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..